Kilkenny County Team Fixtures
Kilkenny County Team Results
Top Oil Post Primary Fixtures
Covid 19 Attendance Rules

Please Note: Only 200 allowed at any match. 200 includes all players and officials. Plus, spectators
All Adults, Juveniles and Children must have a ticket. Admission by ticket ONLY no walk ups

Fixtures
Saturday 8th Aug 2020
St. Canice's Credit Union Senior Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 12 00 PM UPMC Nowlan Park Danesfort 1-17 3-16 Bennettsbridge Sean Cleere Standby Ref Conor Everard Linesman John Dooley
Michael Lyng Motors Hyundai Intermediate Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 2 00 PM Páirc na Seamróg John Lockes 0-19 3-19 Thomastown Richard Dowling Stand by Ref Pat Dunphy Linesman Paschal Connelly
Round 2 7 00 PM Bennettsbridge Carrickshock 2-17 1-16 O`Loughlin Gaels Paul Cahill Standby Ref David Hughes Linesman Eoin Hayes
Michael Lyng Motors Hyundai Intermediate Hurling League Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 2 00 PM Ballyragget Lisdowney 1-17 1-14 St Lachtain's Peter Burke Standby Ref Sean McMahon Lineman Stephen Murphy
Round 2 2 00 PM Pairc Sheamuis Stiophan St Martin's 1-12 2-19 Young Irelands Owen Beehan Standby Ref Stephen Delaney Lineman Frank Manogue
Round 2 3 15 PM UPMC Nowlan Park Fenians 0-10 3-9 Dunnamaggin John Walsh Standby Ref Kieran Canavan Lineman John Guinan
J.J Kavanagh and Sons J.H.L. (Section A) Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 3 2 00 PM Palmerstown Cloneen 0-12 2-24 Tullogher Rosbercon Gay Rafter Stand by Ref John McCormack Linesman John Minogue
Round 3 7 00 PM Jenkinstown Emeralds 1-13 2-12 Blacks and Whites Sean Mc Mahon Standby Ref Owen Beehan Linesman Martin Murray
J.J. Kavanagh and Sons J.H.L. (Section A) Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 3 7 00 PM Mullinavat Kilmacow 2-12 3-17 Graignamanagh Conor Everard Standby Ref Michael O Sullivan Linesman Frank Manogue
Round 3 7 00 PM John Locke Park Galmoy 2-12 2-19 Piltown Julian O Dwyer Standby Ref Stephen Delaney Linesman Colm Tobin
J.J. Kavanagh and Sons J.H.L. (Section B) Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 3 7 00 PM Canon Kearns Park Erins Own 4-13 6-10 James Stephens Ollie O Neill
Round 3 7 00 PM Inistioge Rower Inistioge 0-18 3-17 Clara Patrick Dunphy
J.J. Kavanagh and Sons J.H.L. (Section B) Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 3 7 00 PM Ballyragget St. Patrick's --- --- Dicksboro John Mc Cormack

Friday 7th Aug 2020
St. Canice's Credit Union Senior Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 15 PM John Locke Park Tullaroan 0-18 0-22 James Stephens Maurice Flynn Standby Ref Julian O Dwyer Linesman Paschal Connolly
Round 2 7 15 PM UPMC Nowlan Park O`Loughlin Gaels 2-21 0-18 Shamrocks Ballyhale Raymond Byrne Standby Ref John McCormack Linesman Peter Burke
St. Canice's Credit Union Senior Hurling League Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 15 PM Páirc Lachtain Dicksboro 0-24 0-13 Graigue Ballycallan Gavin Quilty Standby Ref Gay Rafter Lineman Ger O Grady
Round 2 7 15 PM Thomastown Mullinavat 1-15 0-18 Rower Inistioge David Hughes Standby Ref Conor Everard Lineman Richard Dowling
Michael Lyng Motors Hyundai Intermediate Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 15 PM Bennettsbridge Glenmore 2-12 0-15 St. Patrick's John Kennedy Standby Ref Michael O Sullivan Linesman Frank Manogue
J.J Kavanagh and Sons J.H.L. (Section A) Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 3 7 15 PM Hugginstown Mooncoin 3-24 1-21 Slieverue Eoin Hayes Standby Ref Paul Cahill Lineman Willie Kearney

Thursday 6th Aug 2020
St. Canice's Credit Union Senior Hurling League Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 15 PM UPMC Nowlan Park Clara 1-13 3-16 Erins Own Michael O Sullivan standby John Kennedy Lineman John Guinan
Duggan Steel Under-15 B Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Paulstown Barrow Rangers 2-10 3-15 Dunnamaggin Colin Tobin
Duggan Steel Under-15 C Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Hugginstown Carrickshock 1-7 4-18 Shamrocks Ballyhale Julian O Dwyer
Duggan Steel Under-15 C Hurling League/Championship Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Lisdowney Lisdowney 1-11 1-11 Dicksboro U15 B Ger O Grady
Duggan Steel Under-15 C Hurling League/Championship Group D
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM St. John's Park O`Loughlin Gaels 3-8 1-15 Young Irelands Sean Mc Mahon

Wednesday 5th Aug 2020
Duggan Steel Under-15 A Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Pairc Sheamuis Stiophan James Stephens 2-12 2-11 Graigue Ballycallan Julian O Dwyer
Round 2 7 00 PM Canon Kearns Park Erins Own 0-11 2-9 O`Loughlin Gaels Alan Condon
Duggan Steel Under-15 A Hurling League/Championship Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Tullogher Tullogher Rosbercon 3-10 2-7 Dicksboro Gavin Quilty
Round 2 7 00 PM Clara Clara 0-14 3-13 Young Irelands Sean Cleere
Duggan Steel Under-15 B Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Danesfort Danesfort 0-5 4-15 Bennettsbridge Willie Kearney
Duggan Steel Under-15 B Hurling League/Championship Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Mullinavat Mullinavat 4-9 3-17 Kilmacow Paschal Connolly
Round 2 7 00 PM John Locke Park John Lockes 0-5 8-8 Piltown Paul Cahill
Duggan Steel Under-15 B Hurling League/Championship Group C
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Galmoy Galmoy/Windgap 1-12 2-15 St. Patrick's John Guinan
Duggan Steel Under-15 B Hurling League/Championship Group D
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Dr Tierney Park Graignamanagh 1-12 2-10 Thomastown John Walsh
Duggan Steel Under-15 C Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Mooncoin Mooncoin 2-7 1-12 Glenmore Richard Dowling
Duggan Steel Under-15 C Hurling League/Championship Group C
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Urlingford Emeralds 3-10 1-15 St Lachtain's Owen Beehan
Duggan Steel Under-15 Roinn C Hurling League/Championship 13 A Side
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Jenkinstown Conahy Shamrocks 0-0 CONC Cloneen/Railyard Conor Everard
Round 2 7 00 PM Tom Walsh Park Blacks and Whites 7-10 0-10 Slieverue Colin Tobin

Tuesday 4th Aug 2020
J.J. Kavanagh and Sons Junior A Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
2nd Round 7 00 PM St. John's Park James Stephens 0-9 0-20 O`Loughlin Gaels John Kennedy Finish on the day
Kilkenny Honda Centre Minor C Hurling League/Championship Group D
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Paulstown Barrow Rangers 0-0 CONC Young Irelands U17 B Stephen Delaney

Monday 3rd Aug 2020
Kilkenny Honda Centre Minor A Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Pairc Sheamuis Stiophan James Stephens 0-11 0-10 Rower Inistioge Conor Everard
Kilkenny Honda Centre Minor A Hurling League/Championship Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Thomastown Thomastown 3-5 6-23 Dicksboro John Kennedy
Kilkenny Honda Centre Minor A Hurling League/Championship Group C
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 30 PM Galmoy Galmoy/Windgap 3-13 4-12 Young Irelands Peter Burke
Kilkenny Honda Centre Minor B Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Danesfort Danesfort 2-15 2-21 Blacks and Whites/Slieverue Julian O Dwyer
Round 2 7 00 PM Bennettsbridge Bennettsbridge 2-13 2-12 Graignamanagh Eoin Hayes
Kilkenny Honda Centre Minor B Hurling League/Championship Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Kilmacow Kilmacow 2-16 3-19 Glenmore Maurice Flynn
Kilkenny Honda Centre Minor B Hurling League/Championship Group C
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Jenkinstown Conahy Shamrocks 0-16 2-21 St Martin's Sean Mc Mahon
Kilkenny Honda Centre Minor B Hurling League/Championship Group D
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Urlingford Emeralds 2-10 6-16 Graigue Ballycallan Owen Beehan
Kilkenny Honda Centre Minor C Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Hugginstown Carrickshock 3-17 1-16 Shamrocks Ballyhale Patrick Dunphy
Kilkenny Honda Centre Minor C Hurling League/Championship Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM John Locke Park John Lockes 2-22 3-17 Tullaroan Stephen Delaney
Kilkenny Honda Centre Minor C Hurling League/Championship Group C
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Cloneen Cloneen/Railyard 0-9 2-17 St. Patrick's John Guinan

Sunday 2nd Aug 2020
J.J. Kavanagh and Sons Junior A Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
2nd Round 2 00 PM Hugginstown Carrickshock 5-13 1-10 Young Irelands Eoin Hayes Finish on the day
J.J. Kavanagh and Sons Junior B Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
2nd Round 11 00 AM Coon St Martin's 3-8 2-13 Tullogher Rosbercon Sean Cleere Finish on the day
2nd Round 2 00 PM Mullinavat Mullinavat 1-24 0-4 John Lockes Willie Kearney Finish on the Day
Iverk Produce Junior C Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
2nd Round 2 00 PM Galmoy Galmoy 1-13 0-13 Windgap John Guinan Finish on the Day
2nd Round 3 00 PM Mooncoin Mooncoin 0-9 0-12 Graignamanagh Gavin Quilty Finish on the day
Country Style Junior D Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
2nd Round 11 00 AM Cloneen Cloneen 2-15 1-11 James Stephens David Hughes Finish on the Day
2nd Round 11 30 AM Ballyragget St. Patrick's 2-10 1-19 Blacks and Whites Eamon Mansfield Finish on the day
2nd Round 2 00 PM Kilmacow Kilmacow 2-17 1-13 Clara Paul Cahill Finish on the day
2nd Round 2 00 PM Paulstown Barrow Rangers 3-14 3-16 Slieverue John Mc Cormack Finish on the day
Junior E Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
2nd Round 11 00 AM Mooncoin Mooncoin 1-20 1-14 O`Loughlin Gaels Paschal Connolly Finish on the day
2nd Round 2 00 PM Danesfort Danesfort 1-9 1-11 Dicksboro Patrick Dunphy Finish on the day
2nd Round 3 00 PM Muckalee St Martin's 1-18 1-14 Rower Inistioge Ger O Grady Finish on the day
Kilkenny Honda Centre Minor B Hurling League/Championship Group C
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 5 30 PM Canon Kearns Park Erins Own 3-12 1-13 Dicksboro U17 B Conor Everard

Saturday 1st Aug 2020
St. Canice's Credit Union Senior Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 1 00 PM UPMC Nowlan Park James Stephens 0-19 1-14 Danesfort John Kennedy Standby by Ref Owen Behan Linesman John Mullhall
St. Canice's Credit Union Senior Hurling League Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 4 15 PM UPMC Nowlan Park Erins Own 0-20 1-17 Mullinavat Conor Everard Standby Ref Owen Behan Linèsman David Hughes
Round 1 7 00 PM Bennettsbridge Rower Inistioge 0-12 2-16 Dicksboro Richard Dowling Standby Ref David Hughes Linesman John McCormack
Michael Lyng Motors Hyundai Intermediate Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 2 00 PM Páirc Lachtain O`Loughlin Gaels 1-21 1-16 John Lockes Paddy Bowden Standby Ref Peter Burke Linesman Stephen Murphy
Michael Lyng Motors Hyundai Intermediate Hurling League Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Ballyragget St Lachtain's 0-23 0-15 St Martin's Stephen Delaney Standby Ref Sean McMahon Linesman Patrick Brennan
J.J Kavanagh and Sons J.H.L. (Section A) Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 2 00 PM Hugginstown Blacks and Whites 1-13 2-15 Windgap Kieran Canavan Standby Ref Gavin Quilty Linesman John Minogue
Round 2 7 00 PM Páirc na Seamróg Slieverue 0-18 2-13 Emeralds Maurice Flynn Standby Ref Pat Dunphy Linesman Ollie O Neill
J.J. Kavanagh and Sons J.H.L. (Section A) Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 2 00 PM Palmerstown Graignamanagh 0-18 0-14 Galmoy John Mc Cormack Standby Ref Gay Rafter Linesman Alan Condon
Round 2 7 00 PM John Locke Park Piltown 1-14 1-17 Conahy Shamrocks Julian O Dwyer Standby Ref Willie Kearney Linesman Frank Manogue
Round 2 7 00 PM Thomastown Barrow Rangers 2-19 1-13 Kilmacow Gay Rafter Standby Ref Colm Tobin Linesman John Kennedy
J.J. Kavanagh and Sons J.H.L. (Section B) Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 00 PM Clara Clara 2-9 1-14 James Stephens Eamon Mansfield
J.J. Kavanagh and Sons J.H.L. (Section B) Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 4 00 PM Páirc na Seamróg Shamrocks Ballyhale 1-22 1-20 St. Patrick's Colin Tobin
Junior E Hurling Championship
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
2nd Round 11 00 AM Bennettsbridge Bennettsbridge CONC 0-0 Erins Own TBC Finish on the Day
Kilkenny Honda Centre Minor B Hurling League/Championship Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 1 00 PM Dunnamaggin Dunnamaggin 1-28 3-8 Piltown Stephen Delaney

Friday 31st Jul 2020
St. Canice's Credit Union Senior Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 30 PM John Locke Park Bennettsbridge 1-14 1-18 O`Loughlin Gaels Owen Beehan Standby Ref Julian O Dwyer Linesman Kieran Canavan
Round 1 7 30 PM UPMC Nowlan Park Shamrocks Ballyhale 2-18 1-21 Tullaroan Peter Burke Standby Ref Gay Rafter Linesman Frank Manogue 4th Official Conor Everard
St. Canice's Credit Union Senior Hurling League Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 30 PM Páirc Lachtain Graigue Ballycallan 0-16 1-21 Clara Paul Cahill Standby by Ref John Guinan Linesman John Dooley
Michael Lyng Motors Hyundai Intermediate Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 30 PM Thomastown St. Patrick's 0-13 2-16 Carrickshock Maurice Flynn Standby Ref Eoin Hayes Linesman Colm Tobin
Michael Lyng Motors Hyundai Intermediate Hurling League Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 30 PM Canon Kearns Park Young Irelands 1-10 1-11 Fenians Sean Mc Mahon Standby Ref David Hughes Linesman Patrick Brennan
Round 1 7 30 PM Palmerstown Dunnamaggin 1-16 1-12 Lisdowney Raymond Byrne Standby Ref Stephen Delaney Linesman Alan Condon
J.J Kavanagh and Sons J.H.L. (Section A) Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 2 7 30 PM Mullinavat Tullogher Rosbercon 0-19 1-13 Mooncoin Gavin Quilty Standby Ref Richard Dowling Linesman Paschal Connelly
Duggan Steel Under-15 B Hurling League/Championship Group D
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Inistioge Rower Inistioge 1-13 2-10 Graignamanagh John Minogue

Thursday 30th Jul 2020
Michael Lyng Motors Hyundai Intermediate Hurling League Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 30 PM UPMC Nowlan Park Thomastown 3-12 3-12 Glenmore Sean Cleere standby ref John Guinan Linesman Frank Manogue
Duggan Steel Under-15 C Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Mooncoin Mooncoin 3-16 0-4 Shamrocks Ballyhale John Minogue
Duggan Steel Under-15 C Hurling League/Championship Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Pairc Sheamuis Stiophan James Stephens U15 B 3-11 1-4 Lisdowney Conor Everard

Wednesday 29th Jul 2020
Duggan Steel Under-15 A Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Tom Ryall Park Graigue Ballycallan 2-12 0-12 Erins Own Julian O Dwyer
Round 1 7 00 PM St. John's Park O`Loughlin Gaels 0-11 3-15 James Stephens Paul Hunston
Duggan Steel Under-15 A Hurling League/Championship Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Palmerstown Dicksboro 5-15 0-9 Clara Kieran Canavan
Round 1 7 00 PM Gowran Young Irelands 4-13 1-8 Tullogher Rosbercon Anthony Barcoe
Duggan Steel Under-15 B Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Dunnamaggin Dunnamaggin 2-9 1-7 Danesfort Michael O Sullivan
Round 1 7 30 PM Bennettsbridge Bennettsbridge 7-13 1-9 Barrow Rangers Colin Tobin
Duggan Steel Under-15 B Hurling League/Championship Group B
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Kilmacow Kilmacow 3-9 3-15 John Lockes Willie Kearney
Round 1 7 00 PM Piltown Piltown 3-9 2-12 Mullinavat Eoin Hayes
Duggan Steel Under-15 B Hurling League/Championship Group C
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Coon St Martin's 2-14 2-8 Galmoy/Windgap Ger O Grady
Duggan Steel Under-15 C Hurling League/Championship Group A
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Pairc na Ratha Glenmore 6-20 0-1 Carrickshock Richard Dowling
Duggan Steel Under-15 C Hurling League/Championship Group C
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Johnstown Fenians 2-12 2-7 Emeralds John Guinan
Duggan Steel Under-15 Roinn C Hurling League/Championship 13 A Side
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Cloneen Cloneen/Railyard 0-3 7-9 Blacks and Whites Sean Mc Mahon
Round 1 7 00 PM Slieverue Slieverue 7-6 3-7 Conahy Shamrocks Patrick Dunphy

Tuesday 28th Jul 2020
Duggan Steel Under-15 C Hurling League/Championship Group D
Round Time Venue Team 1 Score Score Team 2 Referee Notes Report
Round 1 7 00 PM Tullaroan Tullaroan 3-18 3-4 O`Loughlin Gaels Conor Everard

 
Developed by CookFuture.com
©2006—2020 Kilkenny GAA
You are 
140505339
 visitor. Thank you!